Rhizoma Curculiginis ekstrakts

Rhizoma Curculiginis ekstrakts

Produkta nosaukums: Rhizoma Curculiginis ekstrakts
Izcelsmes augs: Curculigo Orchioides
Izskats: brūni dzeltens smalks pulveris
Paraugs: 10-20g bez maksas
ASV noliktavas: JĀ
Sertifikāts: HACCP, ISO, KOSHER, FDA
Nosūtīt pieprasījumu
Tērzēšana tūlīt
Apraksts
Tehniskie parametri
 

Produktu apraksts

 

product-198-198

Rhizoma Curculiginis ekstraktsir iegūts no Curculigo orchioides sakneņiem, kas ir augs, ko plaši izmanto tradicionālajā medicīnā. Šis ekstrakts, kas pazīstams ar bagātīgajiem bioaktīvajiem savienojumiem, atbalsta dažādus ieguvumus veselībai, tostarp vitalitāti un kaulu veselību. Ar savām unikālajām īpašībām ekstrakts ir pieprasīta sastāvdaļa uztura, farmācijas un funkcionālās pārtikas rūpniecībā.

 

 

Rhizoma Curculiginis ekstrakta ķīmiskais sastāvs

 

Komponents

Procenti (%)

Kurkuligozīdi

Lielāks vai vienāds ar 10%

Kopējais saponīnu daudzums

Lielāks vai vienāds ar 20%

 

 

Rhizoma Curculiginis ekstrakts Specifikācijas

 

Specifikācija

Sīkāka informācija

Izskats

Brūndzeltens smalks pulveris

Smarža un garša

Raksturīgs

Daļiņu izmērs

95% līdz 80 acs

Zudumi žāvējot

Mazāks vai vienāds ar 5.0%

 

 

Rhizoma Curculiginis ekstrakta funkcija

 

Rhizoma Curculiginis ekstrakts piedāvā virkni zinātniski pamatotu funkciju:

 

Uzlabo vitalitāti un enerģiju: ekstraktu parasti izmanto, lai cīnītos pret nogurumu un palielinātu fizisko izturību.

Atbalsta kaulu veselību: Pētījumi liecina, ka tas veicina kalcija uzsūkšanos, stiprina kaulus un novērš osteoporozi.

 

Antioksidanta īpašības: aizsargā šūnas no oksidatīvā stresa, samazinot hronisku slimību risku.

Pretiekaisuma iedarbība: ekstrakts palīdz mazināt iekaisumu, padarot to piemērotu locītavu veselībai.

 

Atbalsta reproduktīvo veselību: Tradicionālie lietojumi liecina par tā potenciālu vīriešu un sieviešu reproduktīvo funkciju uzlabošanā.

 

 

Rhizoma Curculiginis ekstrakts Raksturlielumi

 

product-184-184

  • Avots: 100% dabiskie Curculigo orchioides sakneņi.
  • Izskats: brūni dzeltens smalks pulveris.
  • Aktīvās sastāvdaļas: kurkuligozīdi un saponīni.
  • Šķīdība: Ūdenī šķīstošs, lai viegli integrētu preparātos.
  • Derīguma termiņš: divi gadi, uzglabājot vēsā, sausā vietā.

 

 

Rhizoma Curculiginis ekstrakta lietošanas lauks

 

product-314-211

Uztura bagātinātāji

Lieto medikamentu sastāvā locītavu atbalstam un reproduktīvajai veselībai.

product-326-212

Funkcionālie ēdieni

Kā bioaktīva sastāvdaļa veselības dzērienos un stiprinātos pārtikas produktos.

product-313-213

Kosmētika

Antioksidantu īpašības padara to ideāli piemērotu ādas kopšanai.

 

 

Sertifikāti

 

  • ISO 9001
  • GMP sertifikācija
  • FDA reģistrēts
  • HALAL & Kosher sertificēts
  • Pieejami trešo pušu testēšanas pārskati

 

  product-286-396                     product-286-396                      product-286-396

 

 

Rūpnīca un kvalitātes kontrole

 

product-292-184

Kingsci pārvalda vismodernākās rūpnīcas ar progresīvām ekstrakcijas un žāvēšanas tehnoloģijām. Mūsu iekārtas atbilst globālajiem normatīvajiem standartiem, nodrošinot konsekventu, augstas kvalitātes ekstraktu ražošanu.

product-291-194

Stingra izejvielu iegūšana no uzticamiem piegādātājiem.

Uzlabotas ražošanas iekārtas precīzai ekstrakcijai.

Stingras tīrības, iedarbības un drošības pārbaudes.

Partijai raksturīga kvalitātes analīze.

 

 

FAQ

 

J: Kas ir Rhizoma Curculiginis ekstrakta galvenā aktīvā sastāvdaļa?

A: Galvenās aktīvās sastāvdaļas ir kurkuligozīdi un saponīni, kas pazīstami ar savām antioksidanta un kaulus stiprinošajām īpašībām.

 

J: Kā produkts ir iepakots?

A: Tas ir iepakots divreiz noslēgtos, mitruma necaurlaidīgos maisos izturīgos mucās, nodrošinot optimālu aizsardzību transportēšanas laikā.

 

J: Vai varat sniegt paraugus pārbaudei?

A: Jā, mēs piedāvājam bezmaksas paraugus, lai atbalstītu produktu novērtēšanu.

 

 

Kāpēc izvēlēties Kingsci

 

  • ASV filiāle un noliktava: veicina ātru un uzticamu piegādi.
  • Liels krājums: nodrošina nepārtrauktu piegādi.
  • Pilnīgi sertifikāti: ISO, GMP, HALAL, Kosher, FDA reģistrēti.
  • Ātra piegāde: ātrs izpildes laiks visā pasaulē.
  • Stingrs iepakojums: dubulti noslēgts, drošs un izturīgs.
  • Testēšanas atbalsts: visaptveroša kvalitātes nodrošināšana.
  • Uzticamie partneri: sadarbība ar tādiem slaveniem uzņēmumiem kā Usana, Amway un Isagenix.

 

KS factory equipment

 

Ja vajagRhizoma Curculiginis ekstrakts, lūdzusazinieties ar mums.

Populāri tagi: Rhizoma Curculiginis ekstrakts